Кіноогляд

У своїй тренінговій роботі з членами територіальних громад, фахівці Агентства регіонального розвитку «Донбас» використовують перегляд фільмів по розглянутій тематиці. Високий ефект від використання відеоматеріалів при навчанні незаперечний. Адже в першу чергу у людини розвинено візуальне сприйняття. Можна використовувати як цілий фільм, так і його уривки. Причому уривок з фільму можна використовувати на різних етапах навчання і для різних форм активності:

  • Демонстрація уривка як інструкція до рольової гри, в яку потім учасникам належить зіграти.
  • Демонстрація уривка - як відео кейса, який учасникам потім доведеться проаналізувати і вирішити.
  • Демонстрація уривка і переведення його в реальні робочі ситуації.
  • Демонстрація уривка як вступ до міні лекції і т.д.

 

 

В погоні за щастям

Кріс Гарднер - батько одинак. Виховуючи п'ятирічного сина, Кріс з усіх сил намагається зробити так, щоб дитина росла щасливою. Працюючи продавцем, він не може сплатити квартиру, і їх виселяють.

Опинившись на вулиці, але, не бажаючи здаватися, батько влаштовується фахівцем в брокерську компанію. Тільки й там його доходи далекі від нормальних. Але Кріс присягнувся собі в що б те не стало виростити сина, і ніякі труднощі його не зупинять.

 

 

 

 

 

  Диявол носить "Prada"

Мріючи стати журналісткою провінційна дівчина Андреа після закінчення університету отримує посаду помічниці всесильної Міранди Прістлі, деспотичного редактора одного з найбільших нью-йоркських журналів мод. Андреа завжди мріяла про таку роботу, не знаючи, з яким нервовим напруженням це буде пов'язано ...

 

 

 

Військовий пірнальник

Фільм засновано на реальних подіях з життя легендарного водолаза Карла Брашіра, який подолав расові забобони і став першою темношкірою людиною на цій посаді. Карл змушений терпіти знущання адмірала, який керує школою військових нирців, що став його тренером, але він з честю долає всі перешкоди. Карл завжди викликається добровольцем на виконання найнебезпечніших секретних спецоперацій, пов'язаних з підвищеним ризиком для життя. Проте доля приготувала йому куди більше страшне випробування, подолати яке здатний тільки справжній герой.

 

 

 

Радіо

Радіо - прізвисько розумово відсталого темношкірого хлопця Джеймса, який ледве вміє читати і писати. У своєму містечку він постійно піддавався глузуванням, до тих пір, поки не зустрівся з тренером місцевої футбольної команди Джонсом, який почав допомагати хлопчині. З його допомогою Джеймс оволодів грамотою і отримав роботу в команді, виконуючи функції керівника групи підтримки, помічника тренера і менеджера.

 

 

 

 

Їж. Молись. Кохай

Тобі нудно? Тобі набрид світ? Тобі не подобається оточення? Ти втратив апетит? Ти розумієш, що не кохаєш? Тоді змінися і зміни все! Час настав! Стрічка «Їж. Молись. Кохай.» – це 133 хвилини роздумів, сліз, щастя і випадків з життя. Це драма, бо мелодрамою це важко назвати, коли піднімається вибір: змінити чи залишити все, як є. Американське кіно про надскладний психологічний стан красивої жінки, успішної журналістки, сім’янинки Елізабет Гілберт.

 

 

 

Вероніка вирішує померти

Після невдалої спроби самогубства Вероніка опиняється в божевільні. Коли вона остаточно опам'ятовується, лікарі повідомляють їй невтішну новину: у неї непоправні проблеми з серцем і жити їй залишилося не так вже і довго. Чи вдасться Вероніці перемогти хворобу і знов знайти бажання жити і любити.

 

 

 

 

Усередені себе я танцюю

Майклу 24 року, і майже все своє життя він провів у будинку для інвалідів, куди потрапив, перехворівши в дитинстві церебральним паралічем. Він знайомиться з новим пацієнтом клініки — Рорі О’ши, якого прикувала до інвалідної коляски м'язова атрофія. Як і Майкл, він практично не може пересуватися, але це не заважає Рорі по-своєму насолоджуватися життям — пити, палити і залицятися до жінок. Його сміливість і байдужість до ударів долі стають відмінним прикладом для Майкла.

 

 

 

 

Поки не зіграв у ящик

Два хворих раком сусіда по лікарняній палаті почули свій смертельний вирок. Один з них запальний мільярдер, а другий ерудований автомеханік. Вони складають список справ, які необхідно зробити перш, ніж вони зіграють в ящик, і вирушають в кругосвітню подорож, подорож усього свого життя. Стрибки з парашутом? Подивимося. Перегони на раритетних автомобілях? Зроблено. Подивитися на піраміди? Відмінно. Відкрити радість життя перш, ніж стане надто пізно? Точно!

 

 

 

 

Заплати іншому

Уявіть собі. Ви надаєте комусь істотну послугу і просите його, або її, віддячити не вам, а трьом іншим людям, які, у свою чергу, віддячать ще трьом, і так далі, у світовому масштабі, поширюючи доброту і тепло. Неможливо? Це слово студент Тревор МакКинні не визнає.

 

 

 

 

Другий кращій

Після феноменального успіху свого останнього фільму відомий голлівудський магнат Річард Шерман відправляється на тиждень-другий відпочити до себе на батьківщину, в маленьке містечко Нью-Джерсі, а заодно і зустрітися з кращим другом дитинства Еліотом. Колись глава найбільшого видавничого дому, а нині безробітний, Елліот давно не при справах і весь свій вільний час присвячує роздумам про сенс життя. Друзі дитинства ухвалюють рішення взяти участь в експериментальному проекті під назвою «Big сhill», і, заглянувши в минуле, намагаються змінити свою долю.

 

 

 

Людина, яка змінила все

Фільм за книгою Майкла M. Льюїса, виданої в 2003 році, про Оклендську бейсбольну команду та її генерального менеджера, Біллі Біне. Його мета - створити конкурентоспроможну бейсбольну команду, незважаючи на фінансові труднощі.

 

 

 

 

Дерево жи ття (2010)

Ми спостерігаємо за розвитком 11-річного Джека, одного з трьох братів. Спочатку дитині все здається чудовим. Очима своєї душі він спостерігає за вчинками мами. Вона являє собою любов і милосердя, в той час як батько намагається навчити сина, що в реальному світі на перше місце необхідно завжди ставити себе. Кожен з батьків намагається переманити Джека на свій бік, і він повинен примиритися з їх домаганнями. Дійсність стає похмурішим, коли головному герою вперше доводиться зіткнутися з болем, стражданнями і смертю. Колись абсолютно ясний світ перетворюється на лабіринт.

 

 

Секрет (2006)

Це документальний фільм у якому вчені розповідають трохи секретів як досягти успіху в житті, мати все що може побажати людина. У даному фільмі люди доводять що ці способи дійсно працюють, але в першу чергу потрібно почати з самого себе.

 

 

 

 

Соц і альна мережа (2010)

Цей Фільм про створення Facebook - велика соціальна мережа у світі. Цим проектом зайнялися двоє Гарвардських студентів. Ці молоді люди стали мільйонерами в в Сполучених Штатах. Здається що у них, є все, успіх, визнання популярність. Але в скоріше їх дружбу настає кінець ...

 

 

 

І гр и р о зум у (2001)

Від всесвітньої популярності до гріховних глибин - все це пізнав на своїй шкурі Джон Форбс Неш-молодший. Математичний геній, він на зорі своєї кар'єри зробив титанічну роботу в області теорії ігор, яка практично перевернула цей розділ математики і практично принесла йому міжнародну популярність. Проте буквально в той же час зарозумілий і користується успіхом у жінок Неш одержує удар, який перевертає вже його власне життя - лікарі ставлять йому діагноз «параноїдна шизофренія» ...

 

 

 

Форест Гамп (1994)

Захоплюючий, дуже глибокий фільм розповідає від першої особи Форреста Гампа, нешкідливого чоловіка з благородним і добрим серцем. Какимто чином перетворюється він у зоряного футболіста, героя війни, великого бізнесмена. Він став мільярдером, але залишився таким же нехитрим, добрим і дурним. Форреста чекає постійний успіх у всіх справах, а він закоханий в дівчинку, з якою вони дружили в дитинстві, але занадто пізно ...

 

 

 

 Ко ли кохання замало : І стор і я Ло і с У і лсо н

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає нам історію великої, але проблемної любові між Лоїс Уїлсон і її чоловіком. Проблемною, тому, що Білл, якого Лоїс любила всім серцем, спивався у неї на очах. З цієї нещасної пари і бере свій початок клуб анонімних алкоголіків ...

 

 

 

Антон і о: Во ї н Божий

Святий Антоній був молодою людиною зі знаті, який насолоджувався всіма благами і привілеями життя, завдяки своєму знатному роду. Молода людина, з самого дитинства, був під захистом стін свого рідного дому, але одного разу, підштовхуваний внутрішнім голосом він вийшов на вулиці міста. Злидні, голод і хвороби, що панують у місті, викликають у молодій людині безмежне почуття жалю і колишній представник знаті приймає обітницю бідності. Прямую по стопах святого Франциска, Антоній присвячує себе, свій розум, таланти та освіта захист бідних і протистояння несправедливості. Люди починають прислухатися до Антонія, збираючись на вулицях, в парках і це дуже не подобається правлячій еліті ...

 

 

 

 

Маргарет Тэтч є р. До вгий шлях до Ф і нчл і

Всім відомо те, ким стала Маргарет Тетчер. Але мало хто здогадується про те, яким чином вона могла б цього досягти.

 

 

 

 

 

Е кспрес

Історія Ерні Девіса, що народився в бідних кварталах Нью-Йорка і, незважаючи на здавалося б на непереборні перешкоди, став першим темношкірим гравцем, що переміг у чемпіонаті університету з американського футболу.

 


© 2015 ARD. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна . Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL .
Если нужно купить качественные компоненты для оптики - советуем обращаться в fti-optronic.com.