Фінансова підтримка:

Історія створення

  

Ідея створенняя Агентства виникла ще в 1993 р., коли отримали розвиток відносини українських спеціалістів з партнерами із Польщі, Росії, США, країн ЄС відносно питань розвитку демократії, транзитивних процесів, що почали відбуватися в країнах з планово-адміністративною економікою. В той час була проведена семінарів та конференцій з питань регіональних аспектів реструктуризації промислової економіки Донецького регіона.

В квітні 1997 року було створено Агентство регіонального розвитку “Донбас” як неприбуткову громадську організацію.

За підтримкою Міжнародного фонду “Відродження” і Фонда ім. Стефана Баторія (Польща) в 1997 році Агентством було розпочато свій перший міжнародний проект ”Майбутнє старих промслових регіонів”.

Під час реалізації низки проектів, Агентство здійснювало наукові дослідження в Донецькому регіоні, ініціювало проведення соціологічних опитувань жителів окремих міст і шахтарських селищ Донецької та Луганської областей, регулярно проводиться черга семінарів-практикумів і тренінгів в Донецьку, Стаханові, Макіївці, Єнакієво за темами стратегії розвитку території та бізнес освіти. Матеріали досліджень, семінарів та тренінгів надруковані й розміщені на Веб-сторінці Агентства.

В своїй діяльності Агентство «Донбас» велику увагу приділяє і буде в подальшому приділяти практичним аспектам процесів становлення громадянського суспільства і бізнес-освіти в регіоні.

 

 

 


© 2015 ARD. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна . Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL .
С помощью нашего сервиса вы сможете подключить самые популярные безлимитные тарифы МТС. . Фирма http://videoland-pro.ru предлагает выгодные условия аренды уличных светодиодных экранов.