Фінансова підтримка:

Напрямки діяльності
PDF Друк e-mail

Залучення до регіону досвіду розробки стратегій та планів місцевого і регіонального розвитку, створення і функціонування територіальних громад, НДО та громадських об’єднань, що повинні працювати спільно з місцевою владою з метою вирішення проблем виживання та розвитку.

Розвиток дистанційної освіти в регіоні.

Проведення тренінгів та консультаційних заходів для підприємців.

Співробітництво з закордонними агентствами регіонального розвитку та іншими недержавними організаціями (інноваційними центрами, бюро технологічного розвитку, і тому подібне) в напрямку використання їх досвіду щодо діяльності, спрямованої на структурну перебудову та розвиток території.

Ініціювання ділової активності щодо створення нових робочих місць та виробництв.

Допомога місцевим компаніям, фірмам, підприємствам, науковим закладам та ін. у пошуку партнерів, інвесторів та виробників продукції і послуг завдяки проведенню презентацій, рекламної діяльності і маркетингових досліджень.

Розповсюдження інформації про діяльність Агентства на Web-сторінці мережі Internet та шляхом видання інформаційх бюлетенів.

Розповсюдження інформації про новітні технології та продукцію вітчизняних і закордонних партнерів, які були б корисні у питаннях їх використання та розвитку виробництва в Донбасі.

Ініціювання та реалізація проектів в сфері структурної та інституціональної перебудови Донбасу.

 


© 2015 ARD. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна . Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL .