Фінансова підтримка:

Партнери
PDF Друк e-mail

  1. Агентство регіонального розвитку Верхньої Сілезії, м. Катовіце (Польща)
Агентствами укладено угоду про співробітництво та обмін науковою та економічною інформацією. Агентства уклали угоду представляти інтереси польської та української сторін в своїх регіонах. Агентства здійснюють обмін досвідом в області регіонального розвитку, організують та проводять тренінги та обміни експертами.

2. Міжнародний інститут маркетингу, комунікацій та підприємництва, м. Брно (Чехія)
Сторони підписали меморандум про співробітництво, а також розробку й виконання спільного чесько-українського проекту ?Комунікативне місто й регіональний розвиток?. Сторони здійснюють обмін експертами й переклад книг і статей, що присвячені встановленню вільного інформаційного потоку між органами місцевого самоврядування й громадскістю.

3.
Партнери здійснювали спільний аналітичний проект ?Майбутнє старих промислових регінів на прикладі регіонів Донбасу (Україна) та Верхньої Сілезії (Польща): шанси та перешкоди?. Сторони продовжують розпочату роботу, спільно розробили міжнародний проект ?Майбутнє старих промислових регіонів Європи?.

4. Донецький державний університет, кафедра "Міжнародна економіка" (Україна)
Згідно договору між сторонами, Агентство регіонального розвитку ?Донбас? діє як філіал кафедри ?Міжнародна економіка? Донецького держуніверситету, організує та керує стажуванням студентів старших курсів університету в області регіонального розвитку та управління проектами.

5. Донецька державна академія управління
Сторони розробили освітні програми регіонального розвитку та планування, а також збирають та обробляють практичний матеріал, що може бути використаний в навчальному процесі.

6. Народний фонд, м. Москва (Росія)
Сторони спільно розробляють міжнародний проект ?Школа розвитку громадських ініціатив?, який орієнтован на розвиток громадського руху та неприбуткових організацій у Східній Україні. Московський партнер надає учбові матеріали та забезпечує тренінги професіональними тренерами.

7. Франкфуртський університет ім. Гьоте (Німеччина)
Сторони уклали угоду про організацію Агентством стажування аспірантів німецького університету в Україні та пошук університетом німецьких партнерів для Агентства. Було здійснено спільний дослідницький проект та створені портрет регіона.

8. Університет ім. Масаріка, м. Брно (Чеська республіка
Сторони уклали угоду про співробітництво в області обміну аспірантами, інформацією про наукові дослідження та взаємну участь представників інституцій в міжнародних конференціях. Передбачається здійснення перекладу літератури з питань регіонального розвитку та комунікацій.

9. Консорціум з вдосконалення менеджмент освіти в Україні (CEUME), м. Київ (Україна)
Агентство уклало угоду про розповсюдження і підтримку програми Консорціуму з сприяння менеджмент освіті для підготовки майбутніх лідерів бізнесу і спеціалістів з менеджменту в Донецькій та Луганській областях. В Агентстві розміщено регіональне представництво Консорціуму.

10. Економічна Академія ім. Карола Адамецького в Катовіце (Польща)
Сторони уклали угоду з метою здійснення стратегічних намірів сторін про підготовку й реалізацію спільних науково-дослідницьких і методичних проектів в області модернізації систем на різних рівнях регіонального управління.

11. Львівський інститут менеджменту і Систем дистанційного навчання в Україні (UDL)
Укладено угоду про створення спільних програм і курсів на базі Агентства,про співробітництво з ЛіМом і UDL, і розповсюдження їх в регіоні.

12. Агентство комунального розвитку міста Варшава (Польща)
Партнер Агентства в рамках реалізації Україно-Польського проекту ?Розвиток стратегій локального розвитку в Україні з використанням польського досвіду? відносно участі польських експертів в проведенні тренінгів та розробки стратегій місцевого розвитку пілотних територій.

13. FISE (Фонд соціальних та економічних ініціатив, Польща)
Реалізація Україно-Польського проекту ?Академія місцевого розвитку? для представників органів місцевої власті, бізнес-громадськості та НДО.

14. Фонд розвитку міста Кнурів (Польща)
Партнер Агентства в рамках реалізації Україно-Польського проекту ?Інструменти підтримки розвику підприємництва на промислових територіях. Створення бізнес-інкубаторів? щодо участі польських експертів в проведенні тренінгів та консультацій для інституцій підтримки підприємництва.

15. Донецький обласний державний центр зайнятості.
Реалізація програми навчання безробітних, які бажають стати підприємцями й консультаційне супроводження їх діяльності.

16. CEE Citizens Network
Місія Мережі громадян центральної і Східної Європи - стимулювати спільну роботу в Центральній і Східній Європі і забезпечувати можливості для перших кроків вивчення і обміну досвідом і ідеями.
Головна мета мережі- забезпечувати демократію через громадську участь. Демократія витримує випробування, коли існує практика, що взаємно посилюється, і віра у вільну громадську співпрацю. Ці практики абсолютно нові в Центральній і Східній Європі, тому їх потрібно стимулювати і заохочувати. Досвід вільної цивільної співпраці, досягнутий за минулі декілька років громадянами Центральної і Східної Європи повинен розповсюджуватися серед цих країн. Цей досвід повинні розділити ті люди, які стимулювали співпрацю громадян. Просування потенціалу громадської співпраці через розповсюдження інформації є життєво важливим, тому використовування корисних особливостей і підходів співпраці в різних країнах служать базою для множення і залучення значної частини населення в кожній країні.
Contact list CEE Citizens Network - MembershipMinutes from the Coordinating Team Meeting Budapest

17. Стаханівська міська рада

18. Торезська міська рада

19. Дебальцівська міська рада


 

 


© 2015 ARD. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна . Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL .
http://electromir.in.ua/kraskopulty/elektricheskij_kraskopult . Обращайтесь в СПА салон amoveo.ru, если интересует программа омоложения фруктовый уход.